US tafeltennis Historie

Historie

Clubkampioenen

1958    1. L. Rosenbaum         2. V. Velzen            3. G. van Ginkel
1959    1. L. Rosenbaum         2. B. Middelhoven       3. G. van Ginkel
1960    Onbekend
1961    1. G. van Ginkel
1962    1. B.W.P. Stomps        2. A. Bot               3. P.J. Sipos
1963    Onbekend
1964    1. B.W.P. Stomps        2. B. Enklaar           3. V. Brussel
1965    1. H.J. Stomps          2. C. Hartman           3. C.J.M. Schlosser
1966    1. C.J.M. Schlosser     2. B. Enklaar           3. B.W.P. Stomps
1967    1. C.J.M. Schlosser     2. E. Althuis           3. P. Oey
1968    1. C.J.M. Schlosser     2. B.W.P. Stomps        3. B. Lijesen
1969    Onbekend
1970    Geen clubkampioenschappen gehouden
1971    Onbekend
1972    Onbekend
1973    1. Rob Hendriks
1974    1. Gerard de Wit        2. Ton van Proosdij
1975    1. Gerard de Wit        2. Jan Stoekenbroek
1976    1. Jan Ternede          2. Jan Stoekenbroek     3. Herman Tillema
1977    1. Jan v.d. Horst
1978    1. Rene Goudriaan       2. Jan Ternede          3. Wim Reijntjes
1979    1. Jan v.d. Horst
1980    1. Leo Tunderman
1981    1. Clemens Lutz
1982    1. Clemens Lutz
1983    1. Koos Bibo
1984    1. Gerard Happé         2. Han Buwalda
1985    1. Dennis Romer         2. Bert-Jan van Haaften 3. Clemens Lutz / Peter Ritmeester
1986    1. Bert-Jan van Haaften 2. Jan Taat             3. Dennis Romer
1987    1. Jurgen Veenker       2. Bob Lijesen
1988    1. Jan Taat             2. Wim Weijland
1989    1. Hans van Geffen      2. Jan Taat
1990    1. Ruud Smeets          2. Hans van Geffen
1991    1. Ruud Smeets          2. Jan Taat
1992    1. Jan Taat             2. Ruud Smeets
1993    1. Eric Winnubst        2. Hans van Geffen      3. Ruud Smeets / Jan Taat
1994    1. Hans van Geffen      2. Jan Taat
1995    1. Hans van Geffen      2. Wim  Weijland
1996    1. Eric Vermeulen       2. Gerard Happé         3. Jan Taat
1997    1. Jan Taat             2. Wim Weijland         3. Dennis Verdurmen / Gerard Happé
1998    1. Dennis Verdurmen     2. Gerard Happe         3. Jurgen Veenker / Wim Weijland
1999    1. Avi Schmidt          2. Jan Taat             3. Sander Overdevest / Dennis Romer
2000    1. Jan Taat             2. Wim Weijland         3. Sander Scheffer  4. Peter Brusik
2001    1. Jan Taat             2. Sander Scheffer      3. Arjo Rozeboom / René Poelwijk
2002    1. Arjo Rozeboom        2. Peter Brusik         3. René Poelwijk / Niels Kappers
2003    1. John Laan            2. Arjo Rozeboom        3. Robbert Huisman / Jan Taat
2004    1. Wim Knaap            2. Wim Weijland         3. Robbert Huisman / Peter Brusik
2005    1. Jan Taat             2. René Poelwijk        3. Simon Knop / Sander Scheffer
2006    1. Wim Weijland         2. Jan Taat             3. John Uyleman / René Poelwijk
2007    1. Arco Visser          2. Tycho Dekkers        3. Angelo Antonietti / René Poelwijk
2008    1. Angelo Antonietti    2. Arco Visser          3. Tycho Dekkers  4. Robbert Huisman
2009    1. Tycho Dekkers        2. Robbert Huisman      3. Bonno Beemsterboer / Ruben Peters 
2010    1. Angelo Antonietti    2. Pieter Danes         3. Tycho Dekkers / Benjamin Knop
2011    1. Tycho Dekkers        2. Dylan Kret           3. Angelo Antonietti / Arco Visser
2012    1. Tycho Dekkers        2. Angelo Antonietti    3. Pieter Danes / Arco Visser
2013    1. Tycho Dekkers        2. Angelo Antonietti    3. Jean-Paul Montanus / Dylan Kret
2014    1. Tycho Dekkers        2. Dylan Kret           3. Jos Prinzen / Pieter Danes
2015    1. Dylan Kret           2. Pieter Danes         3. Jean-Paul Montanus / Angelo Antonietti
2016    1. Tycho Dekkers        2. Pieter Danes         3. Han Geluk / Angelo Antonietti
2017    1. Pieter Danes         2. Tycho Dekkers        3. Han Geluk / Jean Paul Montanus
2018    1. Dylan Plett          2. Arco Visser          3. Pieter Danes / Simon Knop
2019    1. Jeroen Hendriks      2. Dylan Plett          3. Pieter Danes / Tycho Dekkers
2020    Geen clubkampioenschappen gehouden
2021    Geen clubkampioenschappen gehouden
2022    1. Pieter Danes         2. Dylan Plett          3. Sander Scheffer/Kay 

DUBBEL

2012    1. Wouter Aangeenbrug/Renate Guitjens  2. Jos Prinzen/Pieterjan Zijlstra
2011    1. Ruben Peters/Han Geluk              2. Tycho Dekkers/Linda Visser

MIXED-DUBBEL

2012    1. Tycho Dekkers/Moya Schutte          2. Angelo Antonietti/Imke Martens

PLANK

2009    1. Tycho Dekkers        2. Ruben Peters         3. Bart Schmitz/Niels Kappers

Competities
2000-2022 volgt nog........
Teamindeling/Percentages voorjaar 2000

DAMES 1 / 2E DIVISIE
  ENCKEVORT I              2517613 US 1                       9  21  42%
  WITTEVEEN S              3123336 US 1                       6  24  25%
  STEL V                   2780541 US 1                       4  21  19%
  KITS VAN H. W            2911647 US 1                       3  24  12%
                                                                     
HEREN 1 / 3E DIVISIE                                                 
  SCHMIDT  A               3297630 US 1                      13  18  72%
  TAAT     J               1700996 US 1                      18  30  60%
  VISSER   J               3122623 US 1                       5   9  55%
  WEIJLAND W               2320854 US 1                      11  24  45%

SENIOREN 1.03       
  BRUSIK P                 1855458 US 2                      30  19  63%
  RADEMAKER E              3176533 US 2                      21  11  52%
  ROMER D                  1855327 US 2                      27  14  51%
  VEENKER J                2940222 US 2                      24  12  50%

SENIOREN 1.04       
  BRUMMELEN C VAN          2764587 US 3                      23  13  56%
  BOTERMANS M              2764286 US 3                      23  11  47%
  SLAGT R                  1700776 US 3                      16   6  37%
  BRUIN R DE               2763523 US 3                       6   2  33%
  KREIKE A                 2882432 US 3                      11   0   0%

SENIOREN 1.02       
  SCHEFFER S               1700792 US 4                      27  26  96%
  BOSSERT F O              3081186 US 4                      18  13  72%
  BAYAZID A                3044639 US 4                      27  17  62%
  OVERDEVEST S             2466684 US 4                      15   4  26%

SENIOREN 3.08       
  GALLENKAMP M             2813166 US 5                      37  35  94%
  GORKUM J VAN             2480379 US 5                      40  36  90%
  KOENDERS P               1755014 US 5                      34  20  58%

SENIOREN 3.07       
  BEER B DE                3044142 US 6                      25  19  76%
  NEUT M VD                2582634 US 6                      32  22  68%
  HU Y Y                   2526222 US 6                      26  16  61%
  UITSLAG E                2556811 US 6                      31   8  25%

SENIOREN 4.11       
  HUISMAN S                3220887 US 7                      30  23  76%
  WERKHOVEN M VAN          3220853 US 7                      23  12  52%
  LAAT J DE                2638532 US 7                      32  13  40%
  KAY J                    2702098 US 7                      17   5  29%

SENIOREN 4.08       
  NEUT N VD                2849337 US 8                       9   5  55%
  OFFERMANNS H             2466650 US 8                      30  14  46%
  ROMER E                  1572050 US 8                      33  15  45%
  MEIJ E                   3339953 US 8                      21   9  42%
  WEISS M M                3339791 US 8                       3   1  33%
  SOESTER D                3123132 US 8                      12   3  25%

SENIOREN 5.05       
  KASSIES J J              1451660 US 9                      32  29  90%
  ROOVERE B DE             0208608 US 9                      35  30  85%
  GELDEREN A VAN           0366579 US 9                      30  11  36%
  ANDEL J G VAN            0880604 US 9                      26   8  30%

SENIOREN 5.06       
  BERG S VD                3250727 US 10                     24  14  58%
  WERKMAN A W              3251749 US 10                     23  12  52%
  BANNEEL G                3298068 US 10                     26  10  38%
  KOSKAMP W                3339945 US 10                     19   2  10%
  CHIVRACQ J F             3220950 US 10                     25   2   8%

Eindstanden competitie voorjaar 2000

Dames 2e DIVISIE  GROEP 1

AMSTELVEEN 1             10- 67
HOONHORST 2              10- 62
WANZL/BELCRUM 1          10- 61
WOERDEN 1                10- 47
HOTAK '68 1              10- 37
US 1                     10- 26

Heren 3e DIVISIE  GROEP 2

DE TOEKOMST 1            10- 72
US 1                     10- 58
REGA 1                   10- 56
ENTAC 1                  10- 46
SHOT (W) 1               10- 36
VITESSE '35 1            10- 32

SENIOREN 1.02

HBC 2                    10- 65
US 4                     10- 65
RAPIDITY 3               10- 54
THE VICTORY 1            10- 50
INTEGER GROEP 4          10- 40
HTC 3                    10- 26
MEERTREFFERS 1   teruggetrokken

SENIOREN 1.03

ISV 1                    12- 84
TEMPO-TEAM 4             12- 71
AMSTERDAM'78 4           12- 67
US 2                     12- 64
VICTORY'55 2             12- 59
HBC 3                    12- 56
INTEGER GROEP 2          12- 19

SENIOREN 1.04

CASTRICUM 1              10- 64
NIEUW VENNEP 2           10- 59
THE VICTORY 2            10- 57
TEMPO-TEAM 2             10- 47
US 3                     10- 45
INTEGER GROEP 3          10- 28
AMSTERDAM'78 3   teruggetrokken

SENIOREN 3.07

VICTORY'55 5             14-102
FORTUNA 1                14-101
US 6                     14- 77
RAPIDITY 8               14- 71
AMSTERDAM'78 11          14- 50
CLATAF 1                 14- 50
ZTTC 9                   14- 50
SGA 1                    14- 39

SENIOREN 3.08

US 5                     14-112
VICTORY'55 6             14- 82
JOVO 4                   14- 78
UITGEEST 1               14- 66
KOMBIJSPORT 2            14- 65
TCZ 1                    14- 60
ASSV 5                   14- 54
GTTC 5                   14- 43

SENIOREN 4.08

HET NOOTWHEER 10         12- 77
DENEBA 1                 12- 74
FORBO KROMMENIE 1        12- 72
ISV 3                    12- 67
US 8                     12- 51
OOST 2                   12- 47
AGT 3                    12- 32

SENIOREN 4.11

AMSTERDAM'78 12          12- 80
TEMPO-TEAM 14            12- 73
AMSTELVEEN 10            12- 65
US 7                     12- 63
TOP ELLERMEYER 3         12- 57
TTCAK'209 2              12- 43
JOVO 7                   12- 39

SENIOREN 5.05

VDO/SE 7                 14- 99
US 9                     14- 90
JOVO 12                  14- 84
BLOEMENKWARTIER 2        14- 74
NIEUW VENNEP 7           14- 69
TAZANO 96 6              14- 62
CASTRICUM 6              14- 52
ORANJE ZWART 4           14- 30

SENIOREN 5.06

HET NOOTWHEER 15         14- 87
H VAN STEENWIJK 2        14- 87
ISV 4                    14- 74
RIJSENHOUT 4             14- 71
AMSTERDAM'78 15          14- 67
ASSV 9                   14- 65
OOST 3                   14- 56
US 10                    14- 53

Teamindeling/Percentages najaar 1999

US 2 (SENIOREN 1.03)
    VEENKER J                2940222 US 2                      21  14  66%
    RADEMAKER E              3176533 US 2                      18  12  66%
    ROMER D                  1855327 US 2                      21  11  52%
    BRUSIK P                 1855458 US 2                      24  11  45%
    
US 3 (SENIOREN 2.05)
    BAYAZID A                3044639 US 3                      18  18 100%
    SCHEFFER S               1700792 US 3                      15  15 100%
    BOSSERT F O              3081186 US 3                      24  21  87%
    OVERDEVEST S             2466684 US 3                      15   9  60%
    RITMEESTER P             2320846 US 3                       3   1  33%
    
US 4 (SENIOREN 2.06)
    BRUMMELEN C VAN          2764587 US 4                      23  18  78%
    SLAGT R                  1700776 US 4                      14  10  71%
    BOTERMANS M              2764286 US 4                      26  18  69%
    BRUIN R DE               2763523 US 4                      12   5  41%
    KREIKE A                 2882432 US 4                      12   4  33%

US 5 (SENIOREN 2.01)
    CAMPANALE F              3303253 US 5                       9   6  66%
    GALLENKAMP M             2813166 US 5                      27  14  51%
    GORKUM J VAN             2480379 US 5                      27   7  25%
    KOENDERS P               1755014 US 5                      18   3  16%
    
US 6 (SENIOREN 3.06)
    NEUT M VD                2582634 US 6                      23  18  78%
    BEER B DE                3044142 US 6                      20  15  75%
    HU Y Y                   2526222 US 6                      12   5  41%
    UITSLAG E                2556811 US 6                      20   8  40%
    ROMER E                  1572050 US 6                      12   2  16%

US 7 (SENIOREN 3.02)
    HUISMAN S                3220887 US 7                      18  11  61%
    WERKHOVEN M VAN          3220853 US 7                      24  10  41%
    LAAT J DE                2638532 US 7                      27   7  25%
    KAY J                    2702098 US 7                      18   3  16%
    
US 8 (SENIOREN 5.05)
    OFFERMANNS H             2466650 US 8                      15  13  86%
    SOESTER D                3123132 US 8                      12   8  66%
    BERG S VD                3250727 US 8                      18   8  44%
    WERKMAN A W              3251749 US 8                      15   6  40%
    
US 9 (SENIOREN 5.08)
    ROOVERE B DE             0208608 US 9                      24  20  83%
    KASSIES J J              1451660 US 9                      15  11  73%
    GELDEREN A VAN           0366579 US 9                      21  13  61%
    ANDEL J G VAN            0880604 US 9                      24   9  37%

US 10 (SENIOREN 5.04)
    BANNEEL G                3298068 US 10                     18   7  38%
    DURAN M                  3220879 US 10                     12   4  33%
    CHIVRACQ J F             3220950 US 10                     30   3  10%
    SHUGYO A                 3176541 US 10                     21   2   9%

Eindstanden competitie najaar 1999
** : promoveert	* : degradeert	# : speelt beslissingswedstrijd

US 2 (SENIOREN 1.03)
    VDO/SE 1           10- 66  **
    VICTORY'55 2       10- 57     
    US 2               10- 55     
    RAPIDITY 3         10- 49     
    TOP ELLERMEYER 1   10- 42  *
    AMSTELVEEN 3       10- 31  *
    
US 3 (SENIOREN 2.05)
    US 3               10- 74  **   
    GTTC 2             10- 55     
    HET NOOTWHEER 5    10- 50     
    TEMPO-TEAM 7       10- 42  
    DOKO 2             10- 40  *   
    HTC 4              10- 39  *   
    
US 4 (SENIOREN 2.06)
    US 4               10- 65  **   
    GTTC 4             10- 57     
    VICTORY'55 3       10- 52     
    HBC 3              10- 52     
    VD STEEGE 1        10- 41  *   
    ZTTC 5             10- 33  *   

US 5 (SENIOREN 2.01)
    NIEUW VENNEP 2     10- 86  **   
    TAZANO 96 1        10- 60     
    AMSTELVEEN 4       10- 49     
    AMSTERDAM'78 6     10- 46     
    US 5               10- 32  *   
    VDO/SE 2           10- 27  *   
    
US 6 (SENIOREN 3.06)
    ZTTC 6             10- 73  **   
    VDO/SE 4           10- 67     
    US 6               10- 57     
    HTC 6              10- 47     
    TSO 5              10- 34  #   
    ORANJE ZWART 1     10- 22  *   

US 7 (SENIOREN 3.02)
    TSO 4              10- 71  **  
    HET NOOTWHEER 7    10- 70     
    FUSIA 1            10- 54     
    SPAARNE 5          10- 44     
    US 7               10- 32  #  
    GTTC 5             10- 29  *  
    
US 8 (SENIOREN 5.05)
    RAPIDITY 9          8- 53  **   
    NCM 1               8- 46  #   
    FORBO KROMMENIE 2   8- 42     
    US 8                8- 41     
    HBC 11              8- 18  #   
    
US 9 (SENIOREN 5.08)
    AMSTELVEEN 13      10- 70  **   
    HET NOOTWHEER 15   10- 70  #   
    US 9               10- 57     
    THE VICTORY 7      10- 41     
    RIJSENHOUT 4       10- 32  #   
    TSO 10             10- 30  *   

US 10 (SENIOREN 5.04)
    RAPIDITY 12        10- 70  **   
    JOVO 11            10- 68  #   
    ZTTC 13            10- 60     
    INTEGER GROEP 8    10- 47     
    ORANJE ZWART 3     10- 37  #   
    US 10              10- 18  *   

Teamindeling/Percentages voorjaar 1999

US 2 (Klasse: 1: 1)
    VEENKER J                US 2                27  19    70 %
    ROMER D                  US 2                39  26    66 %
    RADEMAKER E              US 2                15  10    66 %
    BRUSIK P                 US 2                33  18    54 %
    
US 3 (Klasse: 1:  3)
    BRUMMELEN C VAN          US 3                36  16    44 %
    BOTERMANS M              US 3                33  12    36 %
    SLAGT R                  US 3                27   5    18 %
    KREIKE A                 US 3                21   1     4 %
    
US 4 (Klasse: 2:  3)
    OVERDEVEST S             US 4                27  22    81 %
    BAYAZID A                US 4                36  28    77 %
    BOSSERT F O              US 4                30  23    76 %
    RITMEESTER P             US 4                33  21    63 %
    
US 5 (Klasse: 2:  5)
    GALLENKAMP M             US 5                29  19    65 %
    LIEROP N VAN             US 5                32  15    46 %
    GORKUM J VAN             US 5                29  12    41 %
    KOENDERS P               US 5                16   2    12 %
    
US 6 (Klasse: 2:  6)
    HAPPE G                  US 6                 6   4    66 %
    BEER B DE                US 6                23   9    39 %
    HU Y Y                   US 6                14   1     7 %
    NEUT M VD                US 6                29   2     6 %
    UITSLAG E                US 6                20   1     5 %
    ROMER E                  US 6                21   0     0 %
    
US 7 (Klasse: 4: 11)
    ROOVERE B DE             US 7                27  10    37 %
    KASSIES J J              US 7                28  10    35 %
    ANDEL J G VAN            US 7                27   6    22 %
    GELDEREN A VAN           US 7                30   6    20 %
    
US 8 (Klasse: 4:  6)
    HUISMAN S                US 8                27  22    81 %
    OFFERMANNS H             US 8                 3   2    66 %
    WERKHOVEN M VAN          US 8                30  19    63 %
    KAY J                    US 8                27  14    51 %
    LAAT J DE                US 8                27  11    40 %
    SOESTER D                US 8                12   3    25 %
    
US 9 (Klasse: 6:  8)
    BERG S VD                US 9                30  27    90 %
    WERKMAN A W              US 9                20  16    80 %
    BANNEEL G                US 9                 8   6    75 %
    DURAN M                  US 9                21  15    71 %
    CHIVRACQ J F             US 9                21   6    28 %
    SHUGYO A                 US 9                 9   2    22 %

Eindstanden competitie voorjaar 1999

US 2 (SENIOREN 1.01)
    TEMPO-TEAM 2       14-100     
    US 2               14- 84     
    RAPIDITY 2         14- 79     
    THE VICTORY 1      14- 67     
    CASTRICUM 1        14- 63     
    INTEGER GROEP 4    14- 61     
    HBC 3              14- 56     
    HTC 3              14- 50     
    
US 3 (SENIOREN 1.03)
    HBC 2              14- 98     
    AMSTERDAM'78 4     14- 77     
    JOVO 1             14- 76     
    ZTTC 4             14- 71     
    TEMPO-TEAM 3       14- 69     
    HET NOOTWHEER 2    14- 68     
    RAPIDITY 3         14- 60     
    US 3               14- 41     
    
US 4 (SENIOREN 2.03)
    THE VICTORY 2      14-108     
    US 4               14-104     
    VDO/SE 1           14- 89     
    TEMPO-TEAM 5       14- 75     
    AMSTERDAM'78 6     14- 60     
    TSO 4              14- 51     
    RAPIDITY 4         14- 40     
    JOVO 2             14- 33     
    
US 5 (SENIOREN 2.05)
    INTEGER GROEP 5    14-114  
    NIEUW VENNEP 2     14-108  
    GTTC 3             14- 83  
    VTC/TORNADO 1      14- 67  
    US 5               14- 66  
    TAZANO 96 2        14- 56  
    LEOOS 1            14- 34  
    ZTTC 6             14- 32  
    
US 6 (SENIOREN 2.06)
    ASSV 1             14-103     
    GTTC 1             14- 95     
    HET NOOTWHEER 5    14- 76     
    VOLEWIJCKERS 1     14- 75     
    VICTORY'55 4       14- 73     
    DOKO 2             14- 65     
    VDO/SE 2           14- 43     
    US 6               14- 30     
    
US 7 (SENIOREN 4.11)
    FORTUNA 2          14-103     
    ORANJE ZWART 1     14- 89     
    DIEMEN 4           14- 77     
    TE ZAANEN 2        14- 65     
    AMVJ 4             14- 65     
    AMSTERDAM'78 13    14- 59     
    HOLENDRECHT 2      14- 55     
    US 7               14- 46     
    
US 8 (SENIOREN 4.06)
    HTC 7              13- 82*    
    US 8               14- 80     
    AMSTERDAM'78 12    14- 73     
    JOVO 6             14- 72     
    NIEUW VENNEP 5     14- 67     
    VDO/SE 7           14- 64     
    HBC 8              14- 52     
    MEO 1              13- 50     
    
US 9 (SENIOREN 6.08)
    THE VICTORY 10     14- 93     
    US 9               14- 88     
    DIEMEN 8           14- 83     
    HET NOOTWHEER 17   14- 78     
    INTEGER GROEP 12   14- 74     
    SGA 2              14- 61     
    VDO/SE 11          14- 54     
    APA 4              14- 29     

Teamindeling/Percentages najaar 1998

US 2 (KLASSE: 1    POULE:  2)
    BRUSIK P                 US 2                24  16    66 %
    RADEMAKER E              US 2                26  13    50 %
    HAPPE G                  US 2                20   9    45 %
    
US 3 (KLASSE: 1    POULE:  4)
    VEENKER J                US 3                27  13    48 %
    ROMER D                  US 3                27  11    40 %
    BAYAZID A                US 3                18   5    27 %
    BOSSERT F O              US 3                18   3    16 %
    
US 4 (KLASSE: 2    POULE:  5)
    OVERDEVEST S             US 4                18  15    83 %
    LIEROP N VAN             US 4                18   9    50 %
    GORKUM J VAN             US 4                21  10    47 %
    KOENDERS P               US 4                21  10    47 %
    ROMER E                  US 4                 9   2    22 %
    
US 5 (KLASSE: 2    POULE:  7)
    SLAGT R                  US 5                27  23    85 %
    BRUMMELEN C VAN          US 5                27  22    81 %
    BOTERMANS M              US 5                27  15    55 %
    KREIKE A                 US 5                 9   2    22 %
    
US 6 (KLASSE: 3    POULE:  6)
    BEER B DE                US 6                24  18    75 %
    NEUT M VD                US 6                20  15    75 %
    HU Y Y                   US 6                10   7    70 %
    HIGLER A                 US 6                12   7    58 %
    UITSLAG E                US 6                15   5    33 %
    
US 7 (KLASSE: 5    POULE:  6)
    WERKHOVEN M VAN          US 7                26  16    61 %
    DURAN M                  US 7                12   4    33 %
    BERG S VD                US 7                14   4    28 %
    CHIVARCQ J F             US 7                26   2     7 %
    
US 8 (KLASSE: 5    POULE:  8)
    ROOVERE B DE             US 8                21  17    80 %
    GELDEREN A VAN           US 8                24  16    66 %
    KASSIES J J              US 8                18  11    61 %
    ANDEL J G VAN            US 8                21   9    42 %
    
US 9 (KLASSE: 5    POULE: 11)
    HUISMAN S                US 9                24  22    91 %
    LAAT J DE                US 9                21  17    80 %
    KAY J                    US 9                21  16    76 %
    SOESTER D                US 9                24  14    58 %

Eindstanden competitie najaar 1998

US 2 (SENIOREN 1.02)
    TEMPO-TEAM 1       10- 83
    HBC 3              10- 57
    US 2               10- 53
    ZTTC 4             10- 48
    NIEUW VENNEP 2     10- 36
    MEERTREFFERS 1     10- 23
    
US 3 (SENIOREN 1.04)
    HET NOOTWHEER 1    10- 70
    ZTTC 3             10- 53
    HBC 4              10- 50
    THE VICTORY 1      10- 46
    AMSTERDAM'78 4     10- 45
    US 3               10- 36
    
US 4 (SENIOREN 2.05)
    TEMPO-TEAM 4       10- 60
    VICTORY'55 3       10- 59
    US 4               10- 54
    AMSTELVEEN 4       10- 52
    DIEMEN 1           10- 49
    HBC 7              10- 26
    
US 5 (SENIOREN 2.07)
    US 5               10- 68 
    GTTC 1             10- 65 
    INTEGER GROEP 6    10- 55 
    HBC 5              10- 45 
    JOVO 2             10- 37 
    VTC/TORNADO 2      10- 20*
    
US 6 (SENIOREN 3.06)
    US 6               10- 67
    LEOOS 2            10- 64
    RAPIDITY 7         10- 53
    DOKO 5             10- 52
    AMVJ 3             10- 51
    SGA 1              10- 13
    
US 7 (SENIOREN 5.06)
    RAPIDITY 10        10- 73
    LEOOS 7            10- 54
    ORANJE ZWART 3     10- 51
    NCM 1              10- 44
    MEERTREFFERS 3     10- 41
    US 7               10- 37
    
US 8 (SENIOREN 5.08)
    US 8               10- 65
    GTTC 8             10- 54
    VTC/TORNADO 4      10- 51
    TEMPO-TEAM 14      10- 48
    AMVJ 4             10- 41
    LEOOS 8            10- 41
    
US 9 (SENIOREN 5.11)
    US 9               10- 75
    TTCAK'209 3        10- 66
    VICTORY'55 9       10- 56
    HET NOOTWHEER 14   10- 43
    THE VICTORY 8      10- 40
    TAZANO 96 5        10- 20